Heder6 1

Header6 0


ПРОГРАМИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕКСТУ НА УНІКАЛЬНІСТЬ

 

Unicheck – онлайн-інструмент для швидкої перевірки наукових текстів на плагіат. Сервіс виконує швидку перевірку по інтернет, а також по базах наукових робіт університетів чи репозитаріїв. Працює із різними форматами тексту, з необмеженою кількістю користувачів одночасно. Здійснюючи пошук на плагіат протягом декількох секунд, програма забезпечує найбільш точні результати в режимі реального часу.

З повним описом можливостей сервісу можна ознайомитись за посиланням: https://unicheck.com/uk-ua

 

БЕЗКОШТОВНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕКСТУ НА УНІКАЛЬНІСТЬ

 

Advego Plagiatus https://www.plag.com.ua/ – одна із найшвидших програм для перевірки наукових текстів на унікальність. Для перевірки текст копіюють у вікно з програмою і натискають кнопку перевірки, інтернет-сайти, де знайдено текстові збіги відображатимуться у нижньому вікні програми.

StrikePlagiarism.com https://strikeplagiarism.com/en/ – антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати у багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.

PlagiarismCheck https://www.grammarly.com/ – антиплагіатна інтернет-система, розроблена в 2011 році і з того часу обслуговувала понад 77 000 користувачів з 72 країн світу.

Copyscape https://www.copyscape.com/ – відмінний сервіс для перевірки як російськомовного, так і англомовного контенту. Працює дуже швидко. Однак, просто перевірити щойно написаний текст у вас не вийде – потрібно ввести посилання на сторінку в мережі, де він розміщений. Дана особливість часом зводить нанівець всі переваги роботи сервісу. Також має обмеження за кількістю перевірок в безкоштовній версії.

 

КОРИСНІ СЕРВІСИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ АНГЛОМОВНИХ ПЕРШОДЖЕРЕЛ НА ПЛАГІАТ

 

  1. https://www.plagtracker.com/
  2. http://www.scanmyessay.com
  3. http://www.plagscan.com/seesources/analyse.php
  4. http://plagiarismdetector.net
  5. http://sourceforge.net/projects/antiplagiarismc
  6. http://www.duplichecker.com
  7. http://www.paperrater.com
  8. http://plagiarisma.net
  9. http://www.plagiarismchecker.com/help-teachers.php
  10. http://www.plagium.com

 

Reklama2024