Heder6 1

Header6 0


ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ:  РОБИМО СВІТ КРАЩИМ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ СЕРДЕЦЬ!

   Здобувачі вищої освіти ІІІ курсу 31 групи: Пейчева Ірина, Рубашкін Вячеслав, Калюжна Ірина, Пахоленко Валентина та Шабатіна Галина успішно попрацювали в ДПУ УДЦ «Артек» в м. Київ, Пуща-Водиця.

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ «ПРОБНІ УРОКИ»  І КУРСУ 13 та 14 ГРУП  ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  В системі професійної підготовки вчителів початкових класів практика є складовою навчального процесу і забезпечує безперервність та послідовність формування умінь, навичок, здійснює професійне становлення майбутніх вчителів початкових класів.

Настановча конференція з виробничої практики в початковій школі  для здобувачів вищої освіти ОС Магістр (І курс)

  28 березня 2024 року відбулася настановча онлайн-конференція з виробничої практики в початковій школі для здобувачів вищої освіти ОС Магістр 162 групи денної форми та 163 і 164 груп заочної форми навчання.

Онлайн-конфренція з виробничої практики в початковій школі для ІІ курсу ОС Бакалавр (24 групи) заочної форми навчання

  28 березня 2024 року відбулася настановча онлайн-конференція із здобувачами вищої освіти 24 групи заочної форми щодо питань проходження виробничої практики в початковій школі.

Настановча конференція з виробничої практики «Пробні уроки» для здобувачів вищої освіти І курсу заочної форми навчання  (ОС Бакалавр)

   28 березня 2024 року відбулася онлайн-конференція з виробничої практики «Пробні уроки» для 13 та 14 груп заочної форми навчання, які йдуть на практику з 1 квітня по 28 квітня 2024 року.

Reklama2024