21 березня 2024 року відбувся захист виробничої практики в початковій школі у змішаному форматі для здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр денної форми навчання, які проходили практику з 19 лютого 2024 року до 17 березня 2024 року.
Груповим керівником була к.п.н., доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Шевчук І. В.
Практику проходили на базі Уманської гімназії № 10 Уманської міської ради та за місцем проживання і працевлаштування.
Здобувачі вищої освіти поділилися своїми враженнями від проходження виробничої практики.
Воробйова Анастасія Геннадіївна проходила практику на базі опорного закладу освіти Кілійський ЗЗСО №4 Кілійської міської ради Одеської області.
«Перша виробнича практика в початковій школі залишила дуже багато вражень і позитивних емоцій. Під час практики я відчула себе справжнім вчителем, навчилась організовувати роботу учнівського колективу за допомогою різних форм і видів навчальної діяльності. Дітям найбільше сподобались інтерактивні методи і прийоми навчання, які я використовувала на кожному уроці» - зауважує Анастасія Геннадіївна.
Анастасія Геннадіївна продемонструвала відео з практики, де вона проводила урок.
Подгурська Валерія Іванівна: «Під час практики я отримала неоціненний досвід, ближче ознайомилася із діяльністю вчителя, дізналася багато нового і цікавого. Після проходження практики вкотре переконалась, що професія педагога – це моє покликання, моя майбутня професія, стан моєї душі».
Рубашкін Вячеслав Ігорович: «Я дуже радий, що в мене є змога спробувати себе в ролі вчителя. Працюючи з дітьми, я отримував шквал емоцій на цілий день. Вони настільки заряджають енергією, що мені не хотілось повертатись додому. Кожен із них різний, але всі такі схожі».
«Я вкотре переконалася, що професія вчителя – це правильний вибір у моєму житті» - підсумувала свій звіт Пейчева Ірина Валеріївна.
«Професія вчителя без сумніву потребує наполегливості, щирого бажання молодого педагога спілкуватися із дітьми, вимагає щоденної наснаги та моральної стійкості» - наголошує Томенко Юлія Анатоліївна.
Підводячи підсумок проходження практики, здобувачка вищої освіти Пянкевич Іванна Валеріївна, сказала: «Можна із впевненістю сказати, що перебування на практиці принесло мені не лише приємні емоції та спогади, але й збагатило мій педагогічний досвід новими та необхідними знаннями для професії вчителя початкової школи!»
Мета практики досягнута, завдання - виконані у повному обсязі.
Виробнича практика – це незабутній досвід, що дарує студентам можливість навчатися у справжніх фахівців своєї справи!