15 лютого 2024 року відбулася онлайн-конференція з виробничої практики в початковій школі для ОС Бакалавр 4 курсу денної форми навчання.
Термін проходження практики: 19.02.2024-31.03.2024.
Груповими керівниками призначено:
- 41 група - кандидат педагогічних наук, викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Пісняк В. С.
- 42 група - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Роєнко Л. М.
- 43 та 44 групи - викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Солтусенко М. М.
Мета практики – формування у здобувачів вищої освіти професійної компетентності, як здатності розв’язувати спеціалізовані задачі початкової освіти з розумінням соціальної та етичної відповідальності за свої дії.
Основними завданнями практики для здобувачів вищої освіти є:
- формування позитивної мотивації до професійної діяльності вчителя початкової школи;
- формування здатності до планування власної діяльності;
- формування вміння здійснювати систематичну фіксацію власної діяльності упродовж проходження практики, аналізувати й оцінювати її;
- закріплення та поглиблення теоретичних знань з психології, педагогіки та методик початкової освіти, формування умінь та навичок їх практичного застосування;
- розвиток ініціативності, комунікабельності, реалізація особистісного творчого потенціалу;
- удосконалення умінь здійснювати підготовку і проводити уроки з різних навчальних дисциплін та виховні заходи у початковій школі;
- формування здатності налагоджувати конструктивну та партнерську взаємодію з батьками учнів класу;
- опанування методологією здійснення наукового дослідження;
- оволодіння навичками самоорганізації, саморозвитку з метою підвищення рівня педагогічної майстерності.
Керівники практики висловили щирі побажання творчого успіху та великої витримки під час проходження виробничої практики в початковій школі.
Заступник декана з педагогічної практики, Байдюк Л. М. наголосила, що у період проходження практики здобувачі вищої освіти зобов’язуються виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій (у т. ч. щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога») на базі проходження практики.
Бажаємо студентам успішної практики, наснаги, професійно-особистісного розвитку в роботі з учнями та вчителями!