0 1 Min 1

11 листопада о 9.00 на кафедрі теорії початкового навчання відбудеться попередній захист випускних кваліфікаційних робіт для здобуття освітнього ступеня Магістр. Захист відбудеться у форматі відеоконференції за допомогою сервісу Google Meet (https://meet.google.com/hsp-gyrz-kiy).

Photo 2020 10 12 18 18 52

  12 жовтня 2020 року на спортивному майданчику Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено спортивні змагання приуроченні до дня Захисника України. У змаганнях взяли участь студенти І курсу факультету початкової освіти. За результатами змагань були визначенні такі призові місця:

Imgonline Com Ua Resize Y2qqg3g3buO9u

У 2020 навчальному році учні 3-х класів Нової української школи, які навчаються за програмою Р.Б.Шияна, працюють за підручником з математики, співавтором якого є доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Комар Ольга Анатоліївна.

5d9b19b6737cc753050148

   Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Сторінка 1 із 54