Heder6 1

Header6 0


ГУРТОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

  Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо силу, міць та витримку наших воїнів. І тому волонтерська допомога не перестає бути нагально потрібною, навіть навпаки – зараз є ще більш необхідною. Зокрема, не зменшується і потреба в маскувальних сітках.

ВІТАЄМО НАТАЛКУ ДУДНИК З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ВИКОНУЮЧОЇ ОБОВ’ЯЗКИ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

  Наказом ректора університету № 663–к/п від 19.09.2023 року призначено Дудник Наталку Василівну, кандидата педагогічних наук, доцента, виконуючою обов’язки декана факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Відбулась попередня експертиза дисертаційного дослідження

  30 серпня 2023 року на базі Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності відбувся фаховий семінар з попередньої експертизи дисертації Валентини Пісняк на тему «Підготовка майбутніх учителів початкової школи до роботи в умовах освітньої інклюзії » за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (науковий керівник Комар Ольга Анатоліївна).

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ДОРОСЛИХ – ОСВІТНІЙ ТРЕНД XXI СТОЛІТТЯ

  Неформальна освіта (поп-formal edисаtіоп) молоді та дорослих набуває важливого значення у контексті забезпечення сталого й збалансованого розвитку суспільства. Упродовж двох останніх десятиліть освіта дорослих як складова навчання впродовж життя (Ііfelong Іеаrпіпg), неперервної освіти є визначальною метою політики у сфері освіти розвинених країн на національному і міжнародному рівнях.