Heder6 1

Header6 0


Консультація для здобувачів вищої освіти з написання курсових робіт з методик початкової освіти

  На факультеті відбулася консультація для студентів, що виконують курсові роботи. Їх було ознайомлено з "Положенням  про курсові роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (Нова редакція)".Студентам було наголошено  на самостійності виконання (запобігання плагіату), творчого підходу до написання курсової роботи. Бажаємо успіху!

20 БЕРЕЗНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

  Cім років тому з’явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Угоди про співпрацю з фаховими коледжами в дії

  У рамках співпраці факультету початкової освіти та Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» на базі лабораторії модернізації початкової освіти та Науково-методичного центру інноваційних освітніх технологій відбувалась робоча зустріч.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ»

  15 березня 2023 року на базі Лабораторії модернізації початкової освіти відбувся науково-методичний семінар «Актуальні проблеми організації початкової освіти» на якому обговорювалися такі питання: