Heder6 1

Header6 0


«ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!»

  Від початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Бойові дії йшли на сході, саме там українська армія захищала найвищі цінності, відстоюванні на Майданах, саме там ризик втрати цих цінностей усвідомлювався з особливою гостротою. 

Нарешті разом: незабутній відпочинок

Нарешті разом: незабутній відпочинок

Після довгих карантинних обмежень з метою згуртування колективу студентів та покращення в ньому психологічного клімату студрада разом з керівництвом факультету початкової освіти організували похід до Білогрудівського лісу для студентів І-ІІ курсів.

ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ КРАСИ

ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ КРАСИ

  Щорічно, 9 вересня, відзначається Міжнародний день краси (International Beauty Day) з ініціативи Міжнародного комітету естетики і косметології СІДЕСКО з 1995 року. Всесвітній день краси відзначають всі співробітники даної індустрії: перукарі і косметологи, стилісти і візажисти, пластичні хірурги і масажисти, фітнес-тренери та інші фахівці. Крім того, незалежно від роду діяльності, це свято всіх жінок планети. У цей день вітається все гарне, що приносить естетичне і моральне задоволення. У багатьох містах і країнах саме в цей день проводяться конкурси перукарів, стилістів і модельєрів і, звичайно ж, конкурси краси.

Фестиваль фарб HOLIDAY FEST 2021

Фестиваль фарб HOLIDAY FEST 2021

  Фестиваль HOLIDAY FEST (Свято фарб) приурочений до Дня захисту дітей і проходить вже вшосте на території міста Умані.

 Студенти Касьянова Анастасія, Кучеренко Галина, Калініна Анна та викладачі факультету початкової освіти Пісняк В.С., Коломієць Н.А.,  Ящук О.М. долучилися до створення святкового дійства.

Інтелектуальна онлайн-гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Інтелектуальна онлайн-гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

  12 травня 2021 р. в рамках «Днів науки» в університеті на факультеті початкової освіти відбулася інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».