19 грудня - цей день з нетерпінням чекають усі діти. Іграшки, солодощі та теплі слова - це те, без чого свято Миколая Чудотворця не відбувається.

«Ми відкриваємо наші серця діткам, які залишились без батьківського піклування та любові. Коли готували свято для цих світлих янголят, то прагнули зробити їх щасливішими. Віддаючи їм свою любов, ніжність та теплоту, навзаєм отримуєш набагато більше. Їхнє бажання жити, радіти кожному, хто до них завітав, дає сили і впевненість, що ми робимо це недаремно».

DSC 0371 Min

Святкову програму «Повернення Миколая» для дітей підготували творчі студенти  факультету початкової освіти. Дітки поринули у святкову феєрію театралізованого дійства. Веселу атмосферу і відмінний настрій малечі подарували казкові персонажі – Фея, Пінгвіни і Джуліан, Шкіпер, Баба Яга, Джин,Чіп і Дейл, Фіксики. 

            MyCollages 1 Min

Також з привітальним словом до дітей звернувся Святий Миколай, який побажав присутнім міцного здоров’я, гарного настрою, чарівних новорічних свят. В кінці свята дітки отримали солодкі подарунки

DSC 0231    Min

              14 лютого  →  День святого Валентина

Нові традиції на ФПО. Рожеві та червоні серденька, святкові кульки, купа троянд, маленькі ангелики, розмаїття листівок…

Resize Big

24-26 листопада у Київській області студентка факультету початкової освіти, член студентської ради УДПУ Анастасія Аксьоненко взяла участь у Всеукраїнському форумі “Студентство – авангард державотворення”.

2