Heder6 1

Header6 0


  Від початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Бойові дії йшли на сході, саме там українська армія захищала найвищі цінності, відстоюванні на Майданах, саме там ризик втрати цих цінностей усвідомлювався з особливою гостротою. 

  У лютому цього року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Повномасштабна агресія росії проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Війна змусила нас активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, які чітко задекларували Майдани. 

  З нагоди відзначення у 2022 році Дня Гідності та Свободи студентська рада факультету  запланувала і провела тематичний захід: онлайн-круглий стіл на тему: «Революція Гідності перший переможний бій цієї війни!»
22110

  Стійкість та самовідданість наших воїнів у нинішньому протистоянні російському агресору у великій мірі – наслідок обох українських революцій.
2211