Heder6 1

Header6 0


  17 березня 2023 року в онлайн-режимі відбувся захист навчальної практики здобувачів вищої освіти І курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету початкової освіти, які навчаються за спеціальністю 013 Початкова освіта.

  Практику студенти проходили з 27 лютого по 12 березня в очному режимі за місцем проживання та працевлаштування.

00

  За час проходження практики здобувачі вищої освіти мали змогу проаналізувати освітній простір класу (наявні навчальні центри – осередки) за критеріями: безпечність, комфортність, предметна наповнюваність, змістовна насиченість, варіативність (вільне пересування та вільний вибір; періодична змінність навчального матеріалу), здійснити психолого-педагогічний аналіз 10 уроків, розробити і провести 2 ранкові зустрічі та створити 2 презентації  до уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

  Практиканти виконали всі завдання начальної практики та під час захисту матеріалів практики поділилися враженнями про проходження практики і висновками, які зробили для себе: стосунки з учнями потрібно засновувати на принципах взаєморозуміння, поваги і любові, дотримуватися педагогічної етики; постійно працювати над вдосконаленням свого професійного та методичного рівнів; навчитися створювати позитивний мікроклімат в учнівському колективі та співпрацювати з колегами-вчителями.

01

  Своїми враженнями поділилась Бурлаченко Тетяна, яка проходила навчальну практику в Яковлівському ОЗЗСО Степанівської сільської ради Роздільнянського Одеської області:

  «Практика є надзвичайно важливою для нас, майбутніх учителів та викладачів. Особисто для мене це був період випробування моїх інтелектуальних знань і сил. Я із задоволенням відвідувала уроки вчителя, спостерігала за її методикою викладання. Ця практика збагатила мене новим важливим досвідом, допомогла реалізувати набуті теоретичні знання й відкрила шляхи для подальшої роботи».

  Гребінна Вікторія - проходила практику на базі Вікнинської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області. Вікторія розповіла свої враження: «Раніше я завжди вважала, що робота вчителя не така складна, однак я помилялася. Враження від першого відвіданого уроку, в 3 класі, були чудові. Мені було приємно провести цей час з дітьми та спостерігати за ходом уроку».

02

  Групові керівники практики (Торчинська Тамара Анатоліївна та Байдюк Любов Миколаївна) наголосили, що здобувачі вищої освіти сумлінно та відповідально ставилися до навчальної практики, набуваючи безцінного досвіду.

 

Reklama2021