Heder6 1

Header6 0


Студентське життя – старт на шляху до успіху!

   Для здобувачів вищої освіти факультету початкової освіти розпочався новий шлях до знань, можливостей, незабутніх життєвих вражень та професійного зростання у стінах нашої Альма-матері.

01

  Із вітальним словом до студентства звернувся декан факультету Борис Якимчук, який привітав всіх присутніх із початком нового навчального року, поінформував про важливість навчання, систематичного відвідування пар, отримання якісних знань, наголосивши, що наша факультетська спільнота завжди підтримає на шляху до реалізації поставленої цілі.

02

  З метою допомогти аудиторії краще розібратися у багатогранній історії та культурі України, виховання гідності, патріотизму та підтримки української ідентичності як важливої складової сучасного світу доцентом кафедри історії України Олександром Чучаліним було проведено першу лекцію на тему: «З Україною в серці».

03

  Знайомство здобувачів вищої освіти з науковою бібліотекою є важливою частиною їх академічної підготовки, сприяє успішному навчанню та дослідженням. Тож, головний бібліотекар університету Тетяна Майструк розповіла читачам про напрямками діяльності й  можливості наукової бібліотеки, ознайомила з правилами користування книжковим фондом та інформацією про інноваційні методи обслуговування.

04

Шановне студентство!

  Завжди пам’ятайте, що навчання – це процес, і ніщо не може Вас зупинити, якщо ви будете працювати наполегливо. Також важливо пам’ятати про баланс між навчанням і розвагами, адже це допоможе зберегти психологічний комфорт. Бажаємо Вам цікавих викликів і веселого студентського життя!

05