Heder6 1

Header6 0


До уваги майбутніх вступників на ОС Бакалавр!

  Учасники НМТ (національного мультипредметного тесту) мають підтвердити участь у тестуванні з 20 травня до 7 червня 2022 року

  Міністерство освіти і науки України osvita.ua повідомляє , що 20 травня розпочався період підтвердження учасниками національного мультипредметного тесту своєї участі у тестуванні.

  Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачатиме два обов’язкових етапи – безпосередньо підтвердження участі у ЗНО  та вибір міста або країни проходження тестування.

  На першому етапі учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього до 7 червня 2022 року потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці  у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

  Після цього на сторінці з’явиться повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість проходження другого етапу.

Важливо!

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування.

  На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни тестування. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці буде необхідно вказати назву населеного пункту, у якому учаснику зручно пройти тестування.

  Після 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, у якій буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Перелік країн і міст Європи, де зможуть пройти НМТ учасники, які були змушені виїхати за межі нашої країни, буде оприлюднено невдовзі.

Мирного неба! Слава Україні!

 

За матеріалами: https://osvita.ua/test/86481/