Деканат факультету початкової освіти пропонує викладачам та студентам долучитися до благодійної акції "Здоров'я - мрія", започаткованої студенткою факультету Черевченко Софією, та допомогти зберегти життя восьмирічній дівчинці, Пуріс Ані, яка потребує операційного втручання (медики США готові їй допомогти).
![IMG Bfb83ac5dcd0a0227d57a11ea13fce2f V](/images/news/22.04.2019/IMG-bfb83ac5dcd0a0227d57a11ea13fce2f-V.jpg)
![IMG 707571d03ff9b3fb47e210543df28650 V](/images/news/22.04.2019/IMG-707571d03ff9b3fb47e210543df28650-V.jpg)
Анютці 8 років. Вона здібна, розумна і вихована дівчинка. У дітей її віку різні мрії. Мрія Анюти – бути здоровою! У Анютки прогресує деформація хребта. В організмі маленької дівчинки росте величезна пухлина. Вона вже оповила внутрішні органи і дісталася спини. Для її видалення потрібно зробити складну дороговартісну операцію. З нашою допомогою Аня зможе одужати.
![IMG Ac784998bb853b6611c2752b5aafa4a9 V](/images/news/22.04.2019/IMG-ac784998bb853b6611c2752b5aafa4a9-V.jpg)
![IMG Bb06219f9e2f4394bf0ef0bec0656750 V](/images/news/22.04.2019/IMG-bb06219f9e2f4394bf0ef0bec0656750-V.jpg)
Дівчинка збирає іграшкових корівок, адже вірить, що коли в неї буде 33 корівки – недуга почне відступати. Але ми, дорослі, розуміємо, що повинні допомогти ще й коштами. Час від часу чуємо про організацію багатьох #challenges#.
Я, Софія Черевченко, тренер школи усного рахунку Соробан , прошу про допомогу всіх небайдужих людей для своєї здібної учениці Анни Пуріс.
– Подаруйте дівчинці корівку, якої в неї ще нема.
– Надішліть від щирого серця гроші в її скарбничку.
– Допоможіть Анютці бути здоровою та радісною.
Мрії здійснюються. Нехай здійсниться і ця малеча мрія!
ПриватБанк: 5168 7551 1101 9085 Пуріс Віра.
Додаткові карти для переказів доларів і євро.
Приват Банк: 5168 7426 0373 6277 $
Приват Банк: 5168 7426 0373 5634 €
Переказ Western Union - Uman, Puris Vira.