ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ОС БАКАЛАВР!!!

Надрукувати

  Упродовж найближчих днів учасникам НМТ надійде смс-повідомлення з даними для входу на інформаційну сторінку.

  Міністерство освіти і науки України оприлюднило актуальну інформацію для майбутніх вступників на ОС Бакалавр, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО для доступу до інформаційної сторінки.

  За даними сайту упродовж найближчих 2-4 днів особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО, в якому буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також дані для входу до Інформаційної сторінки – логін та пароль.

  Необхідно зберегти цю інформацію, оскільки вона знадобиться для входу до Інформаційної сторінки:

  У випадку, якщо номер мобільного телефону під час реєстрації було вказано помилково і найближчим часом відповідне смс-повідомлення не надійде, з 12 до 19 травня можна буде зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію», де можна буде отримати відповідну інформацію.

  Необхідно врахувати той факт, що педагоги часто допомагають учням реєструватися на ЗНО, тож деякі підлітки замість своїх номерів телефонів указували номер освітян. В такому разі педагогам, які отримають повідомлення з даними для входу на Інформаційні сторінки учасників тестування, потрібно переслати ці повідомлення адресатам.

  Варто зазначити, що тривалість національного мультипредметного тесту збільшено до 120 хвилин.

  За матеріалами: https://mon.gov.ua

Всім мирного неба!