Надрукувати

Режим – Активний у системі MOODLE!

Як правильно організувати роботу студентів у системі MOODLE під час карантину знають куратори І курсу.

Для наших першокурсників це новий досвід роботи у дистанційному режимі, новий, але дуже цікавий! Адже не потрібно вранці прокидатися і бігти на пари, тепер для цього потрібно лише відкрити свій  ґаджет, ввести логін і пароль і от ви уже в системі дистанційного навчання! Далі ви виконуєте завдання, які вам запропонували викладачі і отримуєте свою оцінку. Все дуже просто і цікаво!

MyCollages 1

Роботу, яку виконують студенти контролюють куратори груп. І їхня робота дуже відповідальна. Що це за робота? А це кожного дня прокинутися вранці і написати швиденько всім повідомлення: «Доброго ранку! Прокидайтеся! У вас перша пара «Математика» (або інший предмет)». А ще потрібно потім всім зателефонувати і запитати чи виконали завдання, чи все зрозуміло, чи не виникло проблем із завантаженням документів і т.д. І після всього ще й обов’язково попросити надіслати фото студентів як вони працюють.

Саме цю роботу, щоденно, виконують куратори 11, 12 і 13 груп Байдюк Л. М. і Мельничук В. О., які погоджуються з тим, що поява дистанційної освіти не випадкова – це закономірний етап розвитку й адаптації освіти до сучасних умов інформаційного суспільства. Карантин – не канікули для наших студентів. Цей час вони ефективно викорисовуть для навчання в системі MOODLE.

IMG 91a6cd7dd68bf5f0a8c1e598bfde8d2a V