РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ СЕСІЇ 2020 РОКУ СТУДЕНТІВ-ЗАОЧНИКІВ 2019-2020 навчальний рік  (ІІ семестр)  3 і 4 курси

 

ДАТА

 

ПАРИ

ДИСЦИПЛІНА

ІІІ курс (2р.10 м.)

ІV курс (3р.10 м.)

38 група (4)

339 група (6)

310 група (2)

41 група (5)

42  група (5)

 

17.03.20

ВІВТОРОК

1.

 

 

 

2.

 

 

 

3.

Психологія управління та конфліктологія (лек.)(Вахоцька І.О.)

 

 

4.

Психологія управління та конфліктологія (лек.)(Вахоцька І.О.)

 

 

5.

Основи інклюзивної освіти (лек.) (Демченко І.І.)

Основи інклюзивної освіти (лек.) (Демченко І.І.)

6.

Основи інклюзивної освіти (лек.) (Демченко І.І.)

Основи інклюзивної освіти (лек.) (Демченко І.І.)

7.

Політична та соціологічна науки (лек.) (Карасевич А.О.)

Політична та соціологічна науки (лек.) (Карасевич А.О.)

 

 

 

18.03.20

СЕРЕДА

1.

 

 

2.

Психологія управління та конфліктологія (практ.)(Вахоцька І.О.)

 

 

 

3.

Психологія управління та конфліктологія (практ.)(Вахоцька І.О.)

Комп’ютерне моделювання

(лек.) (Медведєва М.О.)

 

4.

 

Комп’ютерне моделювання (лек.)(Медведєва М.О.)

 

Навчання і виховання в різновікових групах (лек.) (Підлипняк І.Ю.)

5.

Педагогічні технології в початковій школі (лек.) (Комар О.А.)

Основи психологічного консультування (лек.) (Якимчук І.П.)

Навчання і виховання в різновікових групах (лек.) (Підлипняк І.Ю.)

6.

Педагогічні технології в початковій школі (лек.) (Комар О.А.)

Основи психологічного консультування (лек.) (Якимчук І.П.)

 

 

 

19.03.20

ЧЕТВЕР

1.

 

 

2.

Організація навчального процесу в початковій школі (лек.) (Кравчук О.В.)

Організація і управління у початковій освіті (лек.) (Кравчук О.В)

3.

Організація навчального процесу в початковій школі (лек.) (Кравчук О.В.)

Організація і управління у початковій освіті (лек.) (Кравчук О.В.)

4.

 

 

 

5.

Педагогічні технології в початковій школі (практ.) (Комар О.А.)

Основи психологічного консультування (лек.) (Якимчук І.П.)

 

6.

Педагогічні технології в початковій школі (практ.) (Комар О.А.)

Основи психологічного

консультування (лек.) (Якимчук І.П.)

 

7.

 

 

20.03.20

ПЯТНИЦЯ

1.

 

 

2.

Організація навчального процесу в початковій школі

(практ.) (Кравчук О.В.)

Організація і управління у початковій освіті (практ.)

(Кравчук О.В.)

3.

 

Комп’ютерне моделювання (практ.) (Медведєва М.О.)

 

4.

 

Комп’ютерне моделювання (практ.) (Медведєва М.О.)

 

5.

 

 

6.

 

Політична та соціологічна науки (лек.) (Карасевич А.О.)

 

7.

Політична та соціологічна науки (практ.) (Карасевич А.О.)

Політична та соціологічна науки (практ.) (Карасевич А.О.)

21.03.20

СУБОТА

1.

Організація навчального процесу в початковій школі (практ.)

(Кравчук О.В.)

Організація і управління у початковій освіті (практ.) (Кравчук О.В.)

2.

Політична та соціологічна науки (практ.) (Карасевич А.О.)

Організація і управління у початковій освіті (практ.) (Кравчук О.В.)

3.

 

 

22.03.20

НЕДІЛЯ

1.

 

 

2.

 

 

23.03.20

ПОНЕДІЛОК

1.

 

 

2.

 

 

 

 

3.

 

 

4.

 

 

5.

Методика навчання російської мови (лек.) (Волошина Г.П.)

 

6.

Методика навчання російської мови (лек.) (Волошина Г.П.)

 

24.03.20

ВІВТОРОК

1.

 

 

2.

Основи інклюзивної освіти (практ.) (Демченко І.І.)

Основи інклюзивної освіти (практ.) (Демченко І.І.)

3.

Основи інклюзивної освіти (практ.) (Демченко І.І.)

Основи інклюзивної освіти (практ.) (Демченко І.І.)

4.

 

 

Навчання і виховання в різновікових групах (лек.) (Підлипняк І.Ю.)

5.

Методика навчання російської мови (практ.) (Волошина Г.П.)

Основи психологічного

консультування (практ.) (Якимчук І.П.)

Навчання і виховання в різновікових групах (лек.) (Підлипняк І.Ю.)

6.

Методика навчання російської мови (практ.) (Волошина Г.П.)

Основи психологічного

консультування (практ.) (Якимчук І.П.)

 

7.

 

 

25.03.20

СЕРЕДА

1.

 

 

2.

Охорона праці та безпека життєдіяльності (лек.) (Нагайчук О.В.)

Основи інклюзивної освіти (практ.) (Демченко І.І.)

3.

 

 

4.

Філософія (лек.) (Фуркало В.І.)

Основи психологічного

консультування (практ.) (Якимчук І.П.)

Навчання і виховання в різновікових

групах (практ.) (Підлипняк І.Ю.)

5.

Філософія (лек.) (Фуркало В.І.)

Основи психологічного

консультування (практ.) (Якимчук І.П.)

Навчання і виховання в різновікових

групах (практ.) (Підлипняк І.Ю.)

6.

 

 

 

 

 

26.03.20

ЧЕТВЕР

 

1.

 

 

2.

Охорона праці та безпека життєдіяльності (практ.) (Нагайчук О.В.)

 

3.

Охорона праці та безпека життєдіяльності (практ.) (Нагайчук О.В.)

 

4.

 

 

Навчання і виховання в різновікових

групах (практ.) (Підлипняк І.Ю.)

5.

Філософія (практ.) (Фуркало В.І.)

 

Навчання і виховання в різновікових

групах (практ.) (Підлипняк І.Ю.)

6.

Філософія (практ.) (Фуркало В.І.)

 

 

7.

 

 

 

27.03.20

ПЯТНИЦЯ

1.

 

 

2.

Охорона праці та безпека життєдіяльності (практ.) (Нагайчук О.В.)

 

3.

 

 

4.

Політична та соціологічна науки (практ.) (Карасевич А.О.)

Політична та соціологічна науки (практ.) (Карасевич А.О.)

28.03.20

СУБОТА

1.

 

 

2.

 

 

29.03.20

НЕДІЛЯ

1.

 

 

2.

 

 

30.03.20

ПОНЕДІЛОК

1.

 

 

2.

 

Політична та соціологічна науки (практ.) (Карасевич А.О.)

3.

 

 

 

4.